Zapoznaj się z najczęstszymi pytaniami

Content marketing to jeden z ważnych elementów, związanych ze strategią marketingową firm. 60% firm w Polsce wykorzystuje marketing treści w swoich działaniach, dostrzegając jego skuteczność w budowaniu wizerunku marki oraz zwiększeniu zaufania klientów. To także narzędzie do przyciągania leadów i konwertowania. To ważny element w działaniach sprzedażowych Twojej firmy!

To nie wszystko jedno, co publikujesz na swojej stronie czy w social mediach. Jako profesjonalny copywriter napiszę teksty, które odpowiedzą na potrzeby Twoich klientów, zbudują zaufanie oraz będą właściwie zoptymalizowane. Poprowadzą klientów od zainteresowania produktem do jego zakupu. Zapewnię ich właściwą strukturę i treść.

Blog to miejsce, które przyciągnie klientów na Twoją stronę. Szukając informacji przez wyszukiwarki, trafią do Ciebie, gdzie znajdą odpowiedź na swoje pytania. Dobrze skonstruowany tekst zapewni im nie tylko wartościowe informacje, ale jednocześnie będzie skłaniał do skorzystania z Twojej oferty. A wszystko z wykorzystaniem skutecznego języka korzyści.

O tym porozmawiamy przy ustaleniu wyceny. Najczęściej są to blogi firmowe, ale też opisy kategorii, produktów, teksty eksperckie czy treści na strony internetowe.

Badania pokazują, że content marketing jest jedną z najbardziej opłacalnych form marketingu w Internecie. To ekonomiczna i skuteczna strategia, zwłaszcza w działaniach długofalowych. Szczegóły związane z kosztami ustalimy przy bezpłatnej wycenie. Orientacyjne stawki znajdziesz w zakładce „cennik”.

Tekst przede wszystkim ma zaspokajać potrzebę klientów i wpasować się w komunikację marki. Jeśli będziesz miała/miał uwagi merytoryczne – nie ma sprawy. Wprowadzę modyfikacje BEZPŁATNIE.

Napisz do mnie na adres marta@aletekst.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego😊.