Mówią o mnie

Dzień, w którym zaczęliśmy korzystać z usług Marty, wlewa ciepełko do mojego serca. Primo – pełen profesjonalizm - teksty Marty są żywe, dopracowane, powiedziałbym nawet dopieszczone! Za każdym razem kiedy odczytuję zamówiony tekst tylko utwierdzam się w przekonaniu, jak dobrze trafiliśmy. Materiały są od razu gotowe do publikacji – nawet nigdy nam się nie zdarzyło wracać po najmniejsze poprawki. Secundo – każdy wie jak często najbardziej kluczowym czynnikiem jest czas. Marta jest szalenie elastyczna, można na niej polegać jak na Zawiszy, bo zawsze dowozi na czas! Tertio – i to wszystko z uśmiechem, w bardzo przyjemnej i sympatycznej atmosferze. Nie bylibyśmy tam gdzie jesteśmy gdyby nie olbrzymi wkład Marty. W każdym aspekcie z całego serca polecamy!
Redakcja nebule.pl
Tematyka medyczna w internecie poddawana jest (i dobrze!) szczególnej kontroli i obserwacji ze strony algorytmów Google. W tak ważnym obszarze jak zdrowie, wartość merytoryczna publikacji liczy się w sposób szczególny. Współpracując z Panią Martą Maćkiewicz mamy pewność, że przygotowane publikacje spełnią wysokie kryteria jakimi kierujemy się jako wydawnictwo.
Jarosław Gośliński
redaktor naczelny
Do najważniejszych atutów pani Marty należy lekkie pióro, błyskotliwy język i umiejętność pisania angażujących i merytorycznych tekstów na każdy temat. Na uwagę zasługuję również jej pracowitość i chęć podnoszenia kompetencji. Dużym plusem jest również odporność na stres i umiejętność szybkiego pisania oraz rzetelnego i terminowego wykonywania powierzonych zadań. Jest to też osoba asertywna, bezkonfliktowa i nastawiona na osiąganie wyznaczonych celów.
CS Group
Daria Siemion

Marta pisze świetne treści zoptymalizowane pod kątem SEO. Jej treści są angażujące i wartościowe dla odbiorców. Żadne wyzwanie i żadna branża Marcie niestraszna. Dobry research, merytoryka i lekkie pióro to cechy charakterystyczne Marty. Bardzo doceniam też elastyczność jeśli chodzi o terminy - Marta zawsze dotrzymuje deadline'u, mimo, iż często jest bardzo napięty. Polecam!

Tigers
Weronika Czubik – Specjalistka SEO Agencja Marketingowa Tigers